Spolek Panský mlaty v Kobylí zve na vernisáž výstavy obrazů malíře Josefa Pšurného, která se uskuteční v neděli 24. května od 17 hodin v galerii Panský mlaty v Kobylí. Výstava potrvá do konce června a bude otevřena každou sobotu od 14 do 18 hodin a každou neděli od 10 do 17 hodin.