Obsah

Územní plán Čejkovice a Územní studie veřejných prostranství Čejkovice, lokalita Hrubý Újezd a ulice Školní

AKTUÁLNÍ – úplné znění ÚP Čejkovice po změně č. 1

Úplné znění Územního plánu Čejkovice po změně č.1 ÚP Čejkovice, vydané dne 08.06.2020 Zastupitelstvem obce Čejkovice usnesením č. 4/8/2020/ZO formou opatření obecné povahy dle správního řádu, s nabytím účinnosti dne 29.07.2020.

Územní plán stanoví základní koncepci rozvoje území obce, ochrany jeho hodnot, jeho plošného a prostorového uspořádání (s ohledem na ochranu krajinného rázu stanoví např. intenzitu využití (max. % zastavění) pozemků v plochách, výškovou hladinu zástavby, charakter a strukturu zástavby), uspořádání krajiny a koncepci veřejné infrastruktury. Vymezí zastavěné území, plochy a koridory, zejména zastavitelné plochy a plochy vymezené ke změně stávající zástavby, k obnově nebo opětovnému využití znehodnoceného území, pro veřejně prospěšné stavby, pro veřejně prospěšná opatření a pro územní rezervy a stanoví podmínky pro využití těchto ploch a koridorů (hlavní využití, přípustné využití, příp. podmíněně přípustné využití, nepřípustné využití).

S obsahem celého dokumentu, včetně výkresové části, se můžete seznámit v těchto dokumentech:

1_01_Cejkovice_zak

1_02_Cejkovice_hlv

1_03_Cejkovice_eng

1_04_Cejkovice_vod

1_05_Cejkovice_vps

2_01_Cejkovice_koo

2_03_Cejkovice_zpf_ZM1

Cejkovice_uplne zneni po vydani ZM 1

Územní studie veřejných prostranství Čejkovice, lokalita Hrubý Újezd a ulice Školní

Širší vztahy - výřez ÚP

Širší vztahy - ortofotomapa